Verejnosť

Vyšetrenie, z ktorého majú muži zbytočné obavy... Laboratóriá AGELLAB ponúkajú bezbolestný test pre posúdenie zdravia prostaty.

2.11.2022
November je fúzatý mesiac alebo Movember sa vracia aj v tomto roku. Je to mesiac boja proti rakovine prostaty. Muži si v novembri môžu nechať narásť fúzy a upozorniť tak na tichého zabijaka – rakovinu prostaty. Kampaň Movember má inšpirovať mužov, aby sa lepšie starali o svoje zdravie a nepodceňovali prevenciu, aby si zvýšili povedomie o zákerných a nebezpečných mužských ochoreniach a problémoch, ako sú rakovina prostaty, rakovina semenníkov, ktoré patria medzi najčastejšie onkologické ochorenie u mužov na Slovensku. Laboratóriá AGELLAB ponúkajú komplexný preventívny balíček vyšetrenia Zdravie prostaty len z odberu krvi.

Čo robiť, aby vás nezaskočila osteoporóza alebo artritída?

13.10.2022
V mesiaci október si pripomíname Svetový deň artritídy a Svetový deň osteoporózy. Zdravé kĺby, ako sú kolená, členky, zápästia ale aj kosti umožňujú telu ľahký pohyb. Od zlomeniny končatín po postupné zhoršovanie artritídy rúk sa vyskytujú poruchy ovplyvňujúce kosti a kĺby v rôznych podobách.